Szanowni czytelnicy!

          Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 26/2020 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu z dnia 10.12.2020 roku. Gmach główny biblioteki oraz wszystkie placówki filialne w dniu 24.12.2021 roku będą nieczynne.

           Informujemy także, że zgodnie z Zarządzeniem nr 34/2021 z dnia 6.12.2021 roku, w dniu 31.12.2021 roku, gmach główny biblioteki oraz wszystkie placówki filialne czynne będą w godzinach od 10.00 do 16.00.

            Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież