W  zeszły piątek mieliśmy przyjemność gościć u nas Klubu Gier Planszowych Wysoka PION- tka. W mikołajkowym spotkaniu z planszówkami, wzięli udział młodzi pasjonaci grami. Bawiliśmy się Świętnie. Po nowym roku mamy zamiar znowu się spotkać. O nowych terminach spotkań z Klubem Gier Planszowych będziemy powiadamiać. Bądźcie czujni!

 

Planszówki to hobby członków klubu od lat. „Wysoka PION-tka” zaczynała swoją działalność w 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytomiu, gdzie wspólnie z młodzieżą z klas 4-8 spotykaliśmy się i wspólnie spędzaliśmy czas, poznając nowe tytuły. Wzięli udział w wielu imprezach poświęconych grom, w tym współorganizowali strefę familijną na Planszówkach w Spodku w 2020 i 2021 roku. Gry planszowe są dla nich doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie przyjaźni. Zapraszamy serdecznie na otwarte spotkanie Klubu Gier Planszowych „Wysoka PIONKA-tka”. 

 

:

  • IMG_3206
  • IMG_3215
  • IMG_3217
  • IMG_3219
  • IMG_3220
  • IMG_3223
 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież