Kochani czytelnicy!
Otrzymaliśmy podziękowania za zebrane wspólnie z Wami dary dla Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu. Dary zostały przekazane, i tak dołączyliśmy do pomocy bezdomnym zwierzakom tak bardzo potrzebnej zwłaszcza w okresie zimowym. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji 'Prezent dla zwierzaka"! 

Pamiętajcie, pomagać można przez cały rok

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu dary przyjmuje przez cały rok. Co najbardziej przyda się psom i kotom? Dobrej jakości karma, ręczniki, koce, legowiska, zabawki czy akcesoria: smycze, obroże, miski.

Więcej o potrzebach schroniska i jak je można wspomóc przeczytacie tutaj.


 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież