21 marca odbędzie się u nas spotkanie autorskie z młodą poetką. Dzisiaj spotykamy się aby nakręcić materiał filmowy o którym jeszcze będziemy wspominać i który zostanie udostępniony. Jednak już dzisiaj chcieliśmy się podzielić wiadomościami i podjętymi decyzjami. 

Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. W. Studenckiego w Bytomiu oraz Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Panią Patrycją Zuber, młodą poetką, absolwentką Technikum nr 4 w Bytomiu i autorką tomiku poezji: „Między gwiazdami”. Patrycja Zuber urodziła się 15 października 1999 roku w Piekarach Śląskich. Uczęszczała do Technikum nr.4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bytomiu, z wykształcenia jest graficzką komputerową, a obecnie studiuje fizykę w Uniwersytecie Śląskim. Jako pisarka poezji zadebiutowała tomikiem wierszy pod tytułem "Między gwiazdami",

wydanym przez Wydawnictwo Sowello w 2021 roku. Dzieło spotkało się z pozytywną notą krytyczną Andrzeja Żmudy.

Z inicjatywy Pani Patrycji i z myślą o pomocy dla naszych sąsiadów z objętej wojną Ukrainy, podczas spotkania autorskiego będzie możliwość zakupienia tomiku poezji „Między gwiazdami”. Cała kwota że sprzedaży przeznaczona będzie na zakup niezbędnych leków i środków opatrunkowych dla mieszkańców Ukrainy. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w zbiórce prosimy o:

  • Dokonywanie wpłat w kwocie 15 zł na konto Fundacji Petralana w PKO Banku Polskim na konto 25 1020 2313 0000 3802 0531 2709 z dopiskiem „Pomoc Ukrainie”. Następnie zrobienia screenu/zrzuty lub przesłaniu dowodu wpłaty na adres mailowy ‎Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomiki poezji wydawane będą 21 marca br. po spotkaniu autorskim z Panią Patrycją Zuber.

  • Zapraszamy na spotkanie z autorką 21 marca o godzinie 17:00 w sali wykładowej gmachu głównego MBP pl. Jana III Sobieskiego 3, piętro II. Po spotkaniu będzie możliwość nabycia tomiku poezji. Wpłaty zostaną w całości przekazane na pomoc ofiarą wojny na Ukrainie.

Więcej na temat działalności fundacji znajda Państwo tutaj:

https://fundacjapetralana.eu

Kontakt:
Izabela Gawlińska
Główny specjalista ds. marketingu i promocji
32/ 787 06 01 wew. 121 lub 732 547 701

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież