Wychodząc naprzeciw potrzebom w trudnych czasach, postanowiliśmy uruchomić zbiórkę darów książkowych w języku ukraińskim, a także rosyjskim. Chcielibyśmy wzbogacić nasz księgozbiór o te pozycje, aby mogły być one dostępne w naszych wypożyczalniach dla osób, które przybyły do nas zza wschodniej granicy. Zwracamy się z apelem o pomoc w pozyskaniu różnego rodzaju wydawnictw. Jeśli posiadacie Państwo w swoich zbiorach książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w języku ukraińskim lub rosyjskim prosimy o przekazanie ich w darze naszej bibliotece.
Szczególnym zainteresowaniem cieszą się książki dla dzieci i młodzieży, a także tzw. „rozmówki” i słowniki. Prosimy serdecznie, aby książki nie były zniszczone. Dary książkowe zostawiać można na portierni gmachu głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu pl. Jana III Sobieskiego 3.

Z góry serdecznie dziękujemy !

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież