Українські біженці з війни можуть записатися до міської публічної бібліотеки в Битомі відповідність наступним умовам:

1) Покажіть посвідчення особи з фотографією

2) Вкажіть адресу тимчасового перебування.

Ці особи звільняються від сплати реєстраційного збору, а після виконання цих формальностей вони отримують читацький квиток.

Кожен читач, який має право користуватися фондами бібліотеки, може терміном на один місяць позичити у відділах головного корпусу Публічної бібліотеки:

 

4 книги,

4 одиниці аудіовізуальних колекцій

У філіалах, розташованих у районах Битом, можна взяти 5 книг одночасно.

Кожен читач зобов’язаний повернути запозичені матеріали до міської публічної бібліотеки м. Битом, яка є їх повним власником та розпорядником.

 

Informacje dla uchodźców z Ukrainy, którzy zatrzymali się w Bytomiu, chcących zapisać się do biblioteki

Ukraińscy uchodźcy wojenni mogą zapisać się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu

spełniając następujące warunki:

  1. Okazać dokument tożsamości ze zdjęciem

  2. Podać adres pobytu czasowego.

Osoby te zwolnione są z opłaty ewidencyjnej, a po dokonaniu tych formalności otrzymują kartę biblioteczną.

Każdy czytelnik uprawniony do korzystania ze zbiorów biblioteki może na okres jednego miesiąca wypożyczyć w agendach gmachu głównego MBP:

  • 4 książki,

  • 4 jednostki zbiorów audiowizualnych

 

W placówkach filialnych zlokalizowanych w dzielnicach Bytomia, można jednorazowo wypożyczyć 5 książek.

Każdy czytelnik zobowiązany jest zwrócić wypożyczone materiały w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu, która jest ich pełnoprawnym właścicielem i dysponentem.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież