Madeinbytom, tworzone w Bytomiu, przez i dla Bytomian. Madeinbytom to platforma promująca bytomski potencjał kultury, złożony z instytucji, które działają na rzecz wspólnego rozwoju oraz wzmacniają świadomość obecności i wspólnej roli kulturalno-edukacyjno-społecznej tych placówek. Madeinbytom to również bytomska mapa kulturalna miejsc, które budują i wskazują na zindywidualizowane działania twórcze, zgłębiające wspólną tożsamość i osobowość miasta.

Razem chcemy podkreślać chęć ciągłego wydobywania się w otaczającym nas ogromie informacji, impulsów i zdarzeń. Stawiamy na wyobraźnię, wrażliwość i emocje, które we zbiorczej energii uwspólnienia pozwolą rezonować twórczej sile, jaka tkwi w tym kulturowym koktajlu. Kontynuujemy markę „made in bytom” wykreowaną pierwotnie przez m.in. Przema Łukasika (Medusa Group) i Stanisława Rukszę (CSW Kronika), którzy opatrzyli tym hasłem program alternatywnej turystyki, promując nasze post industrialne dziedzictwo już 10 lat temu. Mamy nadzieję, że wytworzony wspólnie potencjał, zatrzyma Was tutaj na nieco dłużej, obudzi ciekawość kulturo-turysty i przypomni, że razem JESTEŚMY…madeinbytom.

więcej informacji:
madeinbytom.pl
bytom.pl

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież