Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom i Międzynarodowego Dnia Dziecka mamy przyjemność zaprosić dzieci oraz wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe wydarzenie literackie. We współpracy z pracownikami Urzędu Miejskiego w Bytomiu, Bytomskim Centrum Kultury, Muzeum Górnośląskim, Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką Filia w Bytomiu oraz ze specjalnym udziałem Zastępcy Prezydenta Miasta Pana Adama Frasa powstało nagranie z wierszami Agnieszki Frączek, znanej i lubianej pisarki dla dzieci. Wybrane wiersze ze zbioru Żółw Wiercipięta i inne zwierzęta przeczytali dla Państwa niezwykli lektorzy, wybitne osobistości działające w Bytomiu od lat na rzecz kultury i edukacji.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tego nagrania, a dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta i życzymy miłych wrażeń podczas oglądania filmu.

Link do nagrania w serwisie YouTube

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież