slub mStowarzyszenie Mybytomianie oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. W. Studenckiego w Bytomiu serdecznie zapraszają do udziału w konkursie organizowanym w ramach V Światowego Zjazdu Bytomian, który odbędzie się w dniach 9 - 11 września 2022 roku.

 

Zachęcamy Was do podzielenia się z nami zdjęciami ślubnymi swoich krewnych zrobionymi w Bytomiu, z dopiskiem roku, jeśli to możliwe ewentualnie nazwisk (imion) osób na zdjęciu. Wspaniale byłoby gdybyście opisali krótko historię poznania się osób ze zdjęcia, jeśli ją znacie. Jest jeden warunek - ślub odbył się w Bytomiu. 

Zasady konkursu są proste:

Wyślij skan zdjęcia lub zdjęcie w formie elektronicznej (jpg, png) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do 1 września lub przynieś do Miejskiej Biblioteki Publicznej:

pl. Jana III Sobieskiego 3, w godzinach pracy biblioteki 10:00- 18:00 od poniedziałku do piątku

(prosimy o przyniesienie zdjęć w podpisanej kopercie, zdjęcia zostaną zwrócone po wystawie).

Osoba do kontaktu:
Izabela Gawlińska
Główny specjalista ds. marketingu i promocji
tel.: (32) 787 06 01 do 03 wew. 121

Wszystkie zdjęcia wezmą udział w wystawie w Galerii Rotunda, a wśród uczestników rozlosujemy bony podarunkowe. Jury wybierze trzy najciekawsze fotografie z opisami, które zostaną nagrodzone.

Wernisaż odbędzie się 10 września (sobota) w Galerii Rotunda o godzinie 12.30
Wystawa dostępna będzie do końca września br.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze wspaniałe zdjęcia!

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież