wzk mWszystkich czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wakacyjnej zabawie „Wakacje z książką”. W Wypożyczalniach Literatury Beletrystycznej oraz Popularnonaukowej będzie można wypożyczyć „w ciemno” książkę na wakacje. Wybrane wcześniej przez bibliotekarzy tytuły zostaną wydzielone na zapleczu wypożyczalni. Książki podzielone zostaną według gatunków, tj. kryminał/thriller, romans, powieść historyczna, horror, książki podróżnicze, biografie itd. Osoby biorące udział w zabawie w trakcie wizyty w bibliotece wylosować będą mogły jedną książkę. Tytuł wylosowany przez czytelnika będzie mu wypożyczony jako dodatkowa, piąta pozycja, zgodnie z zasadami ewidencji zbiorów obowiązującymi w bibliotece.

Dodatkowo poprosimy czytelników biorących udział w akcji, aby zrobili zdjęcie obrazujące jak czytają naszą książkę na wakacjach.

 

Z nadesłanych na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęć stworzymy galerię online. Fotografie będzie można oglądać na stronie www naszej Biblioteki (http://www.biblioteka.bytom.pl/)

Życzymy miłej zabawy

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież