W roku 2016 planowane są następujące zmiany i ograniczenia w pracy biblioteki. 

Zgodnie z Zarządzeniem nr 27/2015 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu ustalono harmonogram czasu pracy na rok 2016.

 

HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD PRACY W 2016 ROKU:

1 stycznia (piątek) - Nowy Rok

2 stycznia - sobota niedyżurowa

6 stycznia (środa) - Trzech Króli

26 marca - sobota niedyżurowa

28 marca - Poniedziałek Wielkanocny

3 maja (wtorek) - Święto Konstytucji 3 maja

26 maja (czwartek) - Boże Ciało

2,9,16,23,30 lipiec - soboty niedyżurowe

6,13,20,27 sierpień - soboty niedyżurowe

15 sierpnia (poniedziałek) - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

29 października - sobota niedyżurowa

1 listopada (wtorek) - Wszystkich świętych

11 listopada (piątek) - Święto Niepodległości

24 grudnia - sobota niedyżurowa

26 grudnia (poniedziałek) - Boże Narodzenia

31 grudnia - sobota niedyżurowa

Zmiany w godzinach pracy Placówek Filialnych:

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2016 r. wszystkie placówki filialne będą NIECZYNNE w soboty, natomiast będą czynne w czwartki.

Szczegółowe informacje o nowych godzinach pracy poszczególnych filii znajdą się na stronie biblioteki w zakładce GODZINY OTWARCIA od 1 stycznia 2016 roku.

Aktualizacja systemu zarządzania biblioteką PROLIB M21

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualizacją i okresowym serwisowaniem komputerowego systemu zarządzania biblioteką Prolib M21,  gmach główny biblioteki oraz  placówki filialne będą zamknięte w dniach 24-26.08.2016 r. Jednocześnie zawiadamiamy, że w tym czasie nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot dokumentów.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież