Ulice Bytomia na fotografii : ze zbiorów Pracowni Historii Bytomia i Informacji Regionalnej to tytuł wystawy jaka zostanie zaprezentowana w Galerii Rotunda w dniach od 13 lipca do 31 sierpnia 2022 roku. Zdjęcia przedstawiają Bytom w II połowie XX wieku. Zatrzymane w kadrze zostały nie tylko konkretne budynki naszego miasta, ale także ludzie, pojazdy mechaniczne, ciekawie zaaranżowane wystawy sklepowe. Utrwalone chwile dają wgląd nie tylko na stan budynków w mieście, pozwalają również zwrócić uwagę na ówczesny sposób ubierania się i popularność konkretnych marek samochodów.

Tym samym zdjęcia stały się pewnego rodzaju „oknami”, przez które możemy zajrzeć jak wyglądało życie codzienne w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku w naszym mieście. Wszystkie wykorzystane zdjęcia pochodzą ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu.

Galeria ROTUNDA"
13.07- 31.08.2022
wystawa dostępna w godzinach pracy biblioteki

  • IMG_4371
  • IMG_4374
  • IMG_4376
  • IMG_4385
  • IMG_4386
  • IMG_4387
  • IMG_4392

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież