Z przyjemnością informujemy, że w obecnej edycji Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego pozytywnie przeszedł weryfikację projekt związany z naszą biblioteką: „Wypożycz i oddaj w bibliotece 24/7”. Projekt ten obejmuje zakup książkomatu, dzięki czemu możliwe będzie wypożyczanie i zwracanie książek bibliotecznych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Urządzenie wyposażone będzie w zamykane schowki, ekran dotykowy oraz czytnik kart bibliotecznych. Czytelnik będzie rezerwował książki online za pomocą katalogu bibliotecznego i otrzymywał maila z informacją o statusie realizacji zamówienia. Do otwarcia skrytki wymagana będzie karta biblioteczna. Obsługa systemu będzie prosta i intuicyjna.

 

Głosowanie w ramach tegorocznej edycji Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się od 23 września do 7 października 2022 r. 

W głosowaniu mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Bytomia, którzy oświadczyli, że mieszkają na terenie Miasta Bytom.

W przypadku osób niepełnoletnich poniżej 13 roku życia - na karcie do głosowania głos oddaje rodzic/opiekun prawny, który zaznacza, że głosuje w imieniu osoby małoletniej. 
Osoby niepełnoletnie między 13 a 18 rokiem życia mogą samodzielnie oddać swój głos na karcie do głosowania, przy czym wymagana jest wówczas zgoda rodzica/opiekuna prawnego. 

Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną - za pośrednictwem strony internetowej www.bo.bytom.pl. Należy skorzystać z elektronicznego formularza do głosowania, wypełnić wszystkie wymagane pola i podać swój numer telefonu komórkowego.

Aby potwierdzić głos, w formularzu należy podać kod weryfikacyjny wysłany bezpłatnie SMS-em.

Uwaga! Na jeden numer telefonu może przyjść maksymalnie 5 kodów do głosowania co oznacza, że z tego samego numeru zagłosować może do pięciu osób (np. z rodziny, znajomych).

W wybranych punktach do głosowania będzie można także zagłosować elektronicznie na www.bo.bytom.pl i skorzystać z telefonu instytucji, aby uwierzytelnić swój głos.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież