Informujemy, że dnia 19.09.2022 r. w nr 38 (3403) Życia Bytomskiego na str. 8, pojawiła się błędna informacja dotycząca spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki „Trzynastka” organizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu. Informacja ta zamieszczona została również na stronie internetowej UM Bytom w zakładce NADCHODZĄCE WYDARZENIA artykuł: „ Obchody Roku Brunona Schulza: Spotkanie autorskie z Agatą Tuszyńską”.

Organizowane przez nas wydarzenie, dotyczy książki Agaty Tuszyńskiej „Narzeczona Schulza” i nie jest spotkaniem autorskim, jak informuje zamieszczony artykuł.

Właściwą informację znajdą Państwo na naszej stronie www.biblioteka.bytom.pl w zakładce HARMONOGRAM WYDARZEŃ BIBLIOTECZNYCH 2022.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież