Miło nam poinformować, że zostaliśmy zaproszeni do projektu organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury BECEK CZYTA.

14 października (piątek), godz. 17.00. Zapraszamy na otwarcie wystawy ilustracji pt. MARZENIA KRASNOLUDKÓW, autorstwa Macieja Szymanowicza. Zabierzemy Was w podróż po domu, w którym trawnik marzy o prysznicu, poznacie samosprzątające się klocki,zobaczycie w jakich pozycjach najlepiej się marzy i w ogóle wszystko Was na tej wystawie zaskoczy, bo to wystawa o MARZENIACH i o KRASNOLUDKACH, które mieszkają w szufladach i tam schowane również bujają w obłokach.

Zaraz po otwarciu wystawy zapraszamy na otwarte warsztaty!

Zastanawialiście się kiedyś czym są marzenia, albo nad tym skąd się biorą? My znamy osobę, która potrafi odpowiedzieć na to pytanie, i co więcej napisała i zilustrowała książkę o MARZENIACH. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Maciejem Szymanowiczem, znanym Wam bardzo dobrze z książki o Krasnoludkach ich głupotkach, faktach i mitach. Będzie śmiesznie, kreatywnie i bardzo twórczo!
14 października (piątek), godz. 17.15

Galeria Rotunda, Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 3
Wiek: +4
wstęp wolny

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.
Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – program „Promocja czytelnictwa”.
Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK czyta ma swój profil na FB zapraszamy do odwiedzenia i polubienia BECEK CZYTA.