Zapraszamy do działającego już trzeci rok w naszej bibliotece Kącika Literackiego – miejsca szczególnego dla wszystkich „artystycznych dusz”, które piszą, a nawet swoje teksty ilustrują. To miejsce, gdzie spotyka się literatura ze sztuką. Zachęcamy do prezentowania własnej twórczości na łamach naszego Kącika. Warto dzielić się swoim talentem i dokonaniami z innymi.

„Daj czytelnikowi szansę wejścia w świat Twojej opowieści.”
„Wiersz jest czymś więcej niż owocem natchnienia. Kreśl, zmieniaj, poprawiaj.”


(Jedne z rad na temat pisania poezji i prozy, zilustrowanych odpowiedziami Wisławy Szymborskiej zebranymi w tomie „Poczta Literacka”.)

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież