Odwiedzając naszą bibliotekę w październiku, zapraszamy do obejrzenia dwóch wystaw znajdujących się na I i II piętrze w gmachu głównym biblioteki.
Przepiękne rękodzieło Pani Urszuli Markusik oraz malarstwo i wystawę biżuterii autorstwa Pani Urszuli Patschek.

Pani Urszula Markusik, swoje zamiłowanie do szydełkowania odkryła we wczesnej młodości. Z czasem to zamiłowanie przerodziło się w hobby. Część kolekcji pani Urszula zaprezentuje w bytomskiej bibliotece. Natomiast Pani Urszula Patschek to osoba o wielu talentach, zajmuje się między innymi: robótkami ręcznymi, malowaniem i rysowaniem różnymi technikami, wyrobem ozdób świątecznych, tworzeniem kartek okolicznościowych. a i to jeszcze nie wszystkie.

W świecie kolekcjonerów i hobbystów - Rękodzieło

Od 5  do 26 października

Budynek główny, hol I piętro

PASJE TO … - „ Życie wypełnione kolorami”

Od 03 do 28 października

Budynek główny, hol II piętro

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież