W dniu 20 października ogłoszone zostały wyniki głosowania w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego 2022/2023. Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu podobnie jak w roku ubiegłym zgłosiła swój projekt. Tym razem prosiliśmy o Państwa głosy na projekt nr 1 „Wypożycz i oddaj w bibliotece 24/7”, w ramach którego zamierzaliśmy zakupić książkomat pozwalający na wypożyczanie i zwracanie książek bibliotecznych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Na projekt głosowało 389 osób. Niestety zebrana liczba głosów, nie wystarczyła, aby nasz projekt mógł otrzymać fundusze na realizację. Zabrakło niewiele … .

Chcemy wyrazić wdzięczność i złożyć podziękowania wszystkim, którzy oddali głosy i wsparli nasze starania.

Szczególne  podziękowania należą się naszej czytelniczce Pani Bożenie Kuś, która podobnie jak w roku ubiegłym mocno zaangażowała się w przygotowanie, złożenie i promocję projektu wśród mieszkańców Bytomia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim głosującym i liczymy na Was w przyszłości.

Lista wyników znajduje się pod linkiem https://bo.bytom.pl/