Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu otrzymała dotację w wysokości 25 000,00 złotych na przygotowanie i realizację cyklu integracyjnych zajęć kulturalno-społecznych aktywizujących obywateli Ukrainy i Polski. Przedsięwzięcie ma na celu budowanie wzajemnego porozumienia oraz wzmocnienia relacji i akceptacji pomiędzy obywatelami obydwu Państw.

O postępach dotyczących realizacji zadania informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej www.biblioteka.bytom.pl oraz w mediach społecznościowych.

 

Zadanie sfinansowano ze środków Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież