28 października w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych odbyło się, kolejne już w tym roku, spotkanie muzyczne z cyklu „Zabawa z piosenką”, którego gośćmi byli podopieczni i opiekunowie Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego ZSS nr 3 w Bytomiu EDTEREK.
Choć tym razem celem naszej muzycznej podróży była jesień, to okazało się, że wcale nie musi być ona smutna i przygnębiająca. Poznana przez nas w piosenkach jesień była radosna, ciepła, kolorowa, z ochotą obdarowywała wszystkich naokoło swoimi darami, a nawet tańczyła rock’n’rolla. Było wesoło i zabawnie, bo przecież jesienią też można, a nawet trzeba się śmiać!

 

  • edt-jesien_1
  • edt-jesien_2
  • edt-jesien_3
  • edt-jesien_4
  • edt-jesien_5
  • edt-jesien_6

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież