Miejska Biblioteka Publiczna im. Wł. Studenckiego w Bytomiu oraz Towarzystwo Miłośników Bytomia zapraszają na spotkania z autorami prac dyplomowych o Bytomiu. 17 listopada spotkamy się z Panią Katarzyną Hetmańczyk autorką pracy licencjackiej „Bytom i jego dziedzictwo przemysłowe w opinii młodych mieszkańców”. Natomiast 24 listopada wysłuchamy Panią Annę Meiser autorkę pracy doktorskiej „Życie kulturalne Bytomia w latach 1945-1970 w świetle wspomnień, artykułów prasowych i archiwalnych”.

17.11/24.11  godz. 17:00  sala wykładowa, III piętro. Miejska Biblioteka Publiczna im. Wł. Studenckiego w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 3.

Wstęp wolny

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież