Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. W. Studenckiego w Bytomiu zaprasza na wystawę malarstwa pt. „Niebo”. W wystawie udział biorą słuchaczki Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sekcji plastycznej prowadzonej przez Panią Martę Hawlicką.

Prezentowane prace są inspirowane widokiem nieba o różnej porze dnia i roku. Obrazy wykonane w technice akrylu i oleju prezentują wizje nieba i jego interpretacje w nowej, nowoczesnej odsłonie. Zapraszamy 15 listopada br. na wernisaż wystawy o godzinie 16:00 do Galerii Rotunda. Ekspozycja dostępna będzie do końca br.

W wystawie zbiorowej udział biorą:

Janina Niedzielska, Eliza Bezner, Barbara Marcinkowska- Psik, Danuta Sikora, Maria Maksalon, Teresa Holewa, Grażyna Rosołowska, Maria Mzyk, Jadwiga Gola, Katarzyna Bukowska-Korzus, Zofia Golder, Sławka Grzywna, Alina Kordzik- Kwand, Ania Dembecka, Urszula Komor, Andrzej Kaleta, Małgorzata Wyrwich, Ewa Neuman, Ewa Cogiel, Katarzyna Oborska-Kominek, Teresa Małecka, Grazyna Zmysło, Renata Tunkel.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież