W związku z koniecznością przeniesienia, na czas remontu, Biura Rady Miejskiej w Bytomiu do pomieszczeń Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu przy Placu Jana III Sobieskiego 3, uprzejmie zawiadamiamy, że od dnia 5 grudnia do końca maja 2023 r. Wypożyczalnia Audiowizualna będzie nieczynna.

Począwszy od dnia 12 grudnia 2022 roku aż do odwołania, zbiory audiowizualne będą udostępniane w ograniczonym zakresie w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży (Rotunda MBP, 1 piętro) w godzinach pracy agendy. Dotychczasowe warunki udostępniania pozostają bez zmian.

Wszystkich zainteresowanych czytelników serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież