Już po raz kolejny nasza biblioteka została doceniona, otrzymując Wyróżnienie w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2021/2022.

Od początku, czyli od dwudziestu jeden lat aktywnie uczestniczymy w tej kampanii, propagując w różnych ciekawych formach czytelnictwo wśród najmłodszych. Zachęcamy naszych najmłodszych czytelników do czytania i oczywiście odwiedzania biblioteki, zapraszając ich na spotkania literacko- plastyczne i zabawy o charakterze interaktywnym. Zaprzyjaźnione z biblioteką i znane osoby w mieście nagrywają dla nas fragmenty książek dla dzieci, zachęcając jednocześnie do sięgnięcia po „pełny tekst”. Efekty tych działań udostępnione zostały dla szerokiego ogółu odbiorców na stronie bytomskiej biblioteki, Facebooku oraz kanale YouTube.

 

 

Regularne czytanie dzieciom jest najbardziej skutecznym sposobem wychowania ich na wykształconych, mądrych, dobrych i szczęśliwych dorosłych.

Motto Fundacji

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież