Zapraszamy na spotkanie autorskie z Kamilem Sobikiem, autorem powieści historycznej „W drodze do wolności”

2 lutego br. godz. 17:00
Sala wykładowa MBP w Bytomiu
wstęp wolny

Kamil Sobik - Jest początkującym pisarzem debiutującym na rynku powieścią sensacyjną Gary & Litin - Maroszek. Prowadzi blog pisarski segeworld.pl, gdzie udostępnia krótkie opowiadania fantasy, sensacyjne i historyczne. Na co dzień pracuje jako reklamodawca w świecie mediów społecznościowych i jest entuzjastą gier komputerowych. 2 lutego zapraszamy do Bytomskiej biblioteki na spotkanie na temat drugiej książce autora,  powieści historycznej „W drodze do wolności”.

Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość, jednak Wielkopolska wciąż należała do Niemiec. Wielkopolanie stanęli do walki o wolność. Wśród nich był także Krzysztof Wartecki, który w czasie pierwszej wojny światowej studiował na Uniwersytecie Londyńskim, by uniknąć przymusowej służby wojskowej w armii cesarstwa niemieckiego. Jego nienawiść do Niemców w końcu znalazła ujście, lecz czy uda mu się dostrzec cienką granicę między walką o wolność od bezmyślnej zemsty?
"W drodze do wolności" to trzymająca w napięciu powieść, w której wątki historyczne przeplatają się z niezwykłymi losami ludzi, którzy postanowili poświęcić wszystko w walce o wolność.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież