Podobnie jak w poprzednich latach wybierzemy dla Państwa książki, które w dniach 10 - 22 lutego przeistoczą się w „kandydatki do randki” dla chętnych do wzięcia udziału w zabawie czytelników. Nasza propozycja obejmuje różne gatunki beletrystki, literaturę popularnonaukową, klasykę, literaturę brukową, bestsellery, nowości oraz książki (nieco) starsze :)

Każdy czytelnik będzie miał szansę spróbować czegoś nowego. Książki owinięte w papier, przyozdobione motywami walentynkowymi, zostaną opatrzone w krótkie i dowcipne charakterystyki, a następnie wyeksponowane w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach (tzw. strefach oznaczonych serduszkiem) w Wypożyczalniach. Czytelnicy odkryją „tożsamość” swojej „walentynki” dopiero po jej wypożyczeniu, po wyjściu z biblioteki.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy. 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież