2 lutego odbyło się spotkanie autorskie z Panem Kamilem Sobikiem - autorem powieści historycznej „W drodze do wolności”, która była tematem wydarzenia. Pan Kamil w swej wypowiedzi pełnej pasji i zaangażowania przedstawił genezę tematyki powieści. Wyjaśnił przyczynę swoich zainteresowań i osadzenie głównych wątków książki w czasie Powstania w Wielkopolsce w 1918 roku, omawiając jego przebieg i konsekwencje.

Omówił sposób zbierania materiałów do swej powieści i odniósł się do powiązań pomiędzy Powstaniem Wielkopolskim a zrywami powstańczymi na Górnym Śląsku w latach 1919-1921. Spotkanie zakończyły pytania od słuchaczy i miłą rozmowa z autorem. Serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi, że zechciał podzielić się z nami swoją pasją! Poniżej parę zdjęć z czwartkowego spotkania spotkania.

  • IMG_6646
  • IMG_6647
  • IMG_6650
  • IMG_6651
  • IMG_6653
  • IMG_6654
  • IMG_6656
 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież