Miejska Biblioteka Publiczna im W. Studenckiego w Bytomiu serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy z cyklu Kolekcjonerzy i hobbyści. Rękodzieło.

Projekt jest imprezą  cykliczną, odbywającą  się przynajmniej  raz do roku w bytomskiej książnicy. Tym razem swoje zbiory zaprezentuje Pani  Mirosława Jąkalak. Pasję tworzenia odkryła całkiem niedawno. Z czasem to zamiłowanie przerodziło się w hobby. W swojej kolekcji posiada sporą liczbę przepięknych wyrobów, na które złożyły się ozdoby bożonarodzeniowe oraz wielkanocne, a także przedmioty codziennego użytku.

Miejsce wystawy: I piętro Galerii Rotunda MBP

Czas trwania wystawy: 8 marca – 29 marca 2023 r.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież