24 maja będziemy gościć w naszej bibliotece młodziutką pisarkę Polę Stępniewicz - autorkę książki pt. „Kto mieszka za meblami”.
Wspólnie ze swoją mamą panią Ewą Stępniewicz nie tylko opowiedzą o książce, ale poprowadzą również warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci oparte na historiach zawartych w „Kto mieszka za meblami”.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym zapowiadającym się bardzo ciekawie spotkaniu.
„Kto mieszka za meblami”- to interesująca historia o dziecięcych lękach oraz o ich przezwyciężaniu. Cenna zarówno dla dzieci jak i dorosłych, która pozwoli zrozumieć i pokonać dziecięce lęki.

Spotkanie odbędzie się w Galerii Rotunda 24 maja o godzinie 10.30.
Informacje na temat spotkania w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży pod numerem telefonu 32 787 06 01/03 wew. 413.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież