Zapraszamy na otwarte spotkanie klubów: „Niedosyt” i „Trzynastka” pt. „Polecamy lektury na lato… i nie tylko”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe spotkanie klubów dyskusyjnych, tym razem w pięknych okolicznościach przyrody czyli w Parku Miejskim im. F. Kachla przy Muszli Koncertowej. Pytania dotyczące wydarzenia proszę kierować pod wskazanym numerem telefonu lub adresem mailowym.

27.07 godz. 15:00 - 18:00
Park Miejski im. F. Kachla

Zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
327870601/3 wew. 413

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
327870601/3 wew. 117

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież