Już w sobotę serdecznie zapraszamy na 12 odsłonę "Narodowego czytania" które odbędzie się w przepięknym gmachy MDK Bytom Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.
Podczas wydarzenia zapraszamy na wystawę cudownych cyjanotypii botanicznych autorstwa Elizy Flaszewskiej, inspirowanych zielnikami "Kwiatowe" tworzonymi przez Elizę Orzeszkową.
WSTĘP WOLNY!Przypominamy, że jednym z elementów akcji „Narodowe Czytanie” są pamiątkowe pieczątki z logiem projektu. Każdy będzie mógł opieczętować swój egzemplarz lektury „Nad Niemnem”, zgłaszając się do końca września br. w godz. 10.00 -18.00 do Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej, Gmach Główny MBP - I piętro.


Wydarzenie zostało objęte:
Honorowym patronatem Pary Prezydenckiej
Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bytomia
Patronatem Medialnym Życia Bytomskiego
Organizatorami są:
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież