Uprzejmie zawiadamiamy Szanownych Czytelników, że w związku z konserwacją systemu informatycznego mogą wystąpić trudności w dostępie do katalogu OPAC. W trakcie konserwacji kary za nieterminowy zwrot zbiorów nie będą naliczane.
Za zaistniałe w związku z tym niedogodności serdecznie przepraszamy.

Komentarze   

+1 #2 Tomasz Rojek 2016-07-12 09:07
Cytuję Beata:
Fantastyczne by było wprowadzenie kategorii w wyszukiwarce.

Dziękujemy za opinie. Być może mówiąc o kategoriach ma Pani na myśli szukanie według haseł przedmiotowych w katalogu? Ewentualnie prosimy o rozwinięcie swojej wypowiedzi (o jakie konkretnie kategorie chodzi).
Cytować
+1 #1 Beata 2016-07-10 07:43
Fantastyczne by było wprowadzenie kategorii w wyszukiwarce.
Cytować

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież