Księga, która przetrwała wieki – Historia Biblii

Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego w Bytomiu serdecznie zaprasza na wystawę: „Księga, która przetrwała wieki – Wystawa Biblii”. To nietypowa wystawa i niecodzienne zwiedzanie. Wystawa, która umożliwia dosłowne dotknięcie słowa zapisanego na papirusach, skórach zwierzęcych, a także współczesnych reprintach starych wydań. Udział w wydarzeniu stanowi okazję uczestniczenia w niecodziennej lekcji języka polskiego i historii. Wystawa została zorganizowana przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Zbór w Bytomiu, przy udziale Miejskiej Biblioteki Publicznej im. prof. Władysława Studenckiego w Bytomiu.

Termin wystawy: od 19 września do 2 października 2024

od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 16.00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego w Bytomiu pl. Jana III Sobieskiego 3, sala 302 III piętro (z dostępem do windy)

Wstęp wolny.

Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu 502 965 570.