Wystawa „Świat widziany przez dziurkę od klucza”

Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. W. Studenckiego w Bytomiu zapraszają na wystawę malarstwa pt. „Świat widziany przez dziurkę od klucza”. W wystawie udział biorą słuchaczki Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, sekcji plastycznej prowadzonej przez Panią Martę Hawlicką.

Obrazy wykonane w technice akrylu i oleju prezentują interpretacje tematu wystawy, wizje autorek w indywidualnej odsłonie.

Uroczystemu otwarciu wystawy towarzyszyć będzie występ artystyczny wychowanek z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu, w tym uczennic Pani Anetty Goleniak, które zagrają utwory muzyczne na pianie oraz grupy tanecznej Retro Stars prezentującej choreografie przygotowane przez Panią Magdalenę Futrzyk. Mamy nadzieję, że interpretacje taneczno-muzyczne także poruszą serca wszystkich odwiedzających gości.

Zapraszamy 7 maja br. na wernisaż wystawy o godzinie 16:00 do Galerii Rotunda. Ekspozycja dostępna będzie do końca maja.

Serdecznie zapraszamy!