„Narodowe Czytanie” – pamiątkowe pieczątki

Już w sobotę serdecznie zapraszamy na 12 odsłonę „Narodowego czytania” które odbędzie się w przepięknym gmachy MDK Bytom Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.
Podczas wydarzenia zapraszamy na wystawę cudownych cyjanotypii botanicznych autorstwa Elizy Flaszewskiej, inspirowanych zielnikami „Kwiatowe” tworzonymi przez Elizę Orzeszkową.
WSTĘP WOLNY!

Przypominamy, że jednym z elementów akcji „Narodowe Czytanie” są pamiątkowe pieczątki z logiem projektu. Każdy będzie mógł opieczętować swój egzemplarz lektury „Nad Niemnem”, zgłaszając się do końca września br. w godz. 10.00 -18.00 do Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej, Gmach Główny MBP – I piętro.

Wydarzenie zostało objęte:
Honorowym patronatem Pary Prezydenckiej
Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bytomia
Patronatem Medialnym Życia Bytomskiego
Organizatorami są:
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu