E-booki i audiobooki w ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu – Miejska Biblioteka Publiczna

E-booki i audiobooki w ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu

Przypominamy, że od 2 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, a od 2 maja 2022 roku również dostęp e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go.

Oferta E-Booków i Audiobooków w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

– pobierz kod w bibliotece lub mailowo, pisząc na adres informatorium@biblioteka.bytom.pl, podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być zarejestrowanym czytelnikiem i nie mieć obciążeń na koncie bibliotecznym).

– wejdź na stronę https://www.legimi.pl/bs_katowice/

– wprowadź otrzymany kod

– załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

– czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Aby otrzymać dostęp do EmpikGo wykonaj następujące kroki:

– odbierz kod osobiście w Informatorium lub napisz e-maila na adres: informatorium@biblioteka.bytom.pl podając imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej. (Trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem, mieć ukończone 15 lat oraz nie mieć obciążeń na koncie bibliotecznym).

– wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.

Tak jak w przypadku Legimi, tak i w przypadku EmpikGo po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Copyright © 2023 Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu. Wszelkie prawa zastrzeżone.