„Bajki” Natalie Portman w bytomskiej bibliotece!

Już od dwudziestu jeden lat Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu aktywnie uczestniczy w kampanii w ramach Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom, propagując w różnych ciekawych formach czytelnictwo wśród najmłodszych. Zachęcamy naszych najmłodszych czytelników do czytania i oczywiście odwiedzania biblioteki, zapraszając ich na spotkania literacko- plastyczne i zabawy o charakterze interaktywnym. Z inicjatywy ImpactCEE ukazało się polskie wydanie „Bajek” Natalie Portman w przekładzie Michała Rusinka.

I właśnie od tej organizacji otrzymaliśmy wspaniały prezent – 30 egzemplarzy książki, które zostaną dołączone do księgozbioru i przekazana naszym najmłodszym czytelnikom.

Dziękujemy! Organizacji ImpactCEE oraz Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom, bez której cała akcja nie byłaby możliwa.