„Labirynty ludzkich spraw” – kolaże Magdaleny Szczęsnej

„Labirynty ludzkich spraw” to wystawa której autorka jest Magdalena Szczęsna

„Labirynty ludzkich spraw” stworzone w Bar Bos Arte Studio to kolaże zbudowane z elementów obrazów, zdjęć i materiałowych patchworków. Autorka kilku wystaw reportażowych, fotografująca życie w rozkwicie oraz elementy architektury na terenie Europy, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, przez obiektyw dostrzega istotny szczegół, na płótnie eksperymentuje z barwa i kształtem. Maluje głównie abstrakcyjne formy łącząc je w przenikających się labiryntach. W Bytomiu gościła w lutym tego roku przedstawiając Jezioro Como i Wszechświat Na Knajfeldzie, wystawie zbiorowej lokalnych artystów. W czerwcu można było zobaczyć prace autorki prezentowane w industrialnych wnętrzach Wież KWK Świętochłowice na indywidualnej wystawie pt. : Oczami dziecka.

6 września godz. 17:00
galeria ROTUNDA I piętro