Wystawa fotograficzna – „Bytom przyjazny dzieciom

„Bytom przyjazny dzieciom” to temat wystawy fotograficznej, zorganizowanej przez Przedszkole Miejskie nr 16 w Bytomiu, w ramach obchodów 770-lecia miasta Bytom. Na zwiedzanie wystawy zapraszamy od 1 lipca do Biblioteki Miejskiej w Bytomiu.

Wystawa prezentuje szeroki wachlarz miejsc zabaw, rekreacji oraz edukacji, z których korzystają nasi wychowankowie. Na fotografiach możemy zobaczyć place zabaw przy ul. Kochanowskiego (Szynol),ul. Kwietniewskiego, ul. Katowickiej, Plac św. Barbary na którym znajdują się trampoliny ziemne i ścianka wspinaczkowa, strefę wypoczynku przy ul. Witczaka z zamontowanymi kilkuosobowymi huśtawkami oraz Park Miejski Kachla.

Wystawa uwzględnia również miejsca, które służą naszym wychowankom w ramach zajęć edukacyjnych. Przykładem takich miejsc jest Biblioteka Miejska w Bytomiu, Muzeum Górnośląskie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Ogród Botaniczny Wydz. Edukacji U.M. w Bytomiu oraz Centrom Ogrodnicze KODAN przy ul. Witczaka.