Bytomski Budżet Obywatelski 2023/2024 – wyniki głosowania

W dniu 20 października ogłoszone zostały wyniki głosowania w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego 2023/2024. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu, podobnie jak w ubiegłych latach, zgłosili projekty związane z biblioteką. Tym razem prosiliśmy o Państwa głosy na projekty: Nr 1. Biblioteczne Laboratorium Kreatywności „KreaTYwnia” oraz Nr. 28 Zakup pozycji książkowych z zakresu literatury pięknej ze szczególnym uwzględnieniem lektur i ich opracowań, słowników, kompendiów.

Niestety zebrana liczba głosów nie wystarczyła, aby projekty dotyczące naszej biblioteki, mogły otrzymać fundusze na ich realizację.

Chcemy wyrazić wdzięczność i złożyć podziękowania wszystkim, którzy oddali głosy i wsparli nasze starania.

Szczególne podziękowania należą się osobom, które mocno zaangażowały się w przygotowanie, złożenie i promocję projektów wśród mieszkańców Bytomia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim głosującym i liczymy na Was w przyszłości.

Lista wyników znajduje się pod adresem https://bo.bytom.pl/