„Opowieści ze szlaku” Tomasza Grabca – fotorelacja

W ubiegły piątek w galerii Rotunda gościliśmy wyjątkowego gościa oraz przepiękne fotografie jego autorstwa. Tomasz Grabiec przyjechał do nas z wystawą pt. „Opowieści ze szlaku”.

Tomasz Grabiec – Artysta fotografik. Członek rzeczywisty Fotoklubu R.P. Zainteresowany fotografią od szkoły średniej. Uczestniczył w wielu warsztatach fotograficznych, wystawach zbiorowych i plenerach o charakterze środowiskowym i ogólnopolskim. Autor kilku wystaw indywidualnych. Absolwent Konserwatorium w Ostrawie na kierunku fotografia, gdzie dyplom obronił w technice gumy, w której tworzy od 1998 roku. Na wystawie zobaczyliśmy, górskie szczyty, jeziora, szlaki i odrobinę budownictwa górskiego w technice gumy. Ekspozycja dostępna będzie do 29 marca br. w godzinach pracy biblioteki, kuratorem wystawy jest Andrzej Płochocki. Dziękujemy autorowi oraz przybyłym gościom za obecność.