,,Pasjonujący świat baletu. Taniec i inne nasze pasje…” – wystawa

Zapraszamy na wystawę ,,Pasjonujący świat baletu. Taniec i inne nasze pasje…” zorganizowaną przez Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. L. Różyckiego oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu. Podczas wystawy będzie można podziwiać wyjątkową twórczość uczniów, którzy poza tańcem rozwijają również inne swoje pasje i talenty, rozbudzają swoją kreatywność i zamiłowanie do tworzenia. Zaprezentowane zostaną prace plastyczne i rękodzieło wykonane różnymi technikami podczas zajęć popołudniowych w internacie oraz świetlicy szkolnej. Całokształtu dopełnią fotografie, stroje i akcesoria baletowe. Odwiedzający zapoznają się z działalnością  i specyfiką szkoły poznając jej historię oraz sukcesy uczniów. Wystawę będzie można odwiedzić od 25 marca do 31 maja 2024 r.