„Podziel się książką” – wiosenna wymiana książek

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek i czytania do wzięcia udziału
w wymianie książkowej „Podziel się książką”, która odbędzie się na tarasie budynku głównego biblioteki przy pl. Jana III Sobieskiego 3 w dniach od 8 do 10 maja w godzinach 12.00 – 17.00.

Impreza z powodzeniem, od kilkunastu już lat, organizowana jest przez bytomską bibliotekę
i polega na wymianie pomiędzy uczestnikami wydarzenia przeczytanych książek z domowych bibliotek. Za przyniesione książki osoby biorące udział w wymianie otrzymują kupony, które zamieniają podczas imprezy na wybrane przez siebie tytuły. Książki powinny być w dobrym stanie i wydane po 2010 roku. Każdy uczestnik będzie mógł wymienić maksymalnie 10 tytułów.

Ważna informacja: Kupony za książki przyniesione w dniu 3 maja do Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla wymieniać można będzie również podczas wymiany w bibliotece przy pl. Jana III Sobieskiego 3.