Prosimy o Państwa głosy na projekt nr 1 – Biblioteczne Laboratorium Kreatywności „KreaTYwnia” – Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego!

„Biblioteczne Laboratorium Kreatywności „KreaTYwnia” to projekt, którego celem jest zaadaptowanie jednego z pomieszczeń w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w celu stworzenia pracowni mającej służyć realizacji różnego rodzaju aktywności twórczej, zarówno edukacyjnej jak i kulturalnej. Cel ten zamierzamy osiągnąć poprzez wyremontowanie pomieszczenia, zakup wyposażenia wnętrza oraz sprzęt komputerowy, fotograficzny i nagłaśniający. Chcąc wyjść naprzeciw zmieniającym się czasom oraz różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom naszych czytelników, zamierzamy stworzyć nową kreatywną przestrzeń uczenia się, projektowania i aktywności społecznej.

Laboratorium umożliwi nam swobodne realizowanie warsztatów i projektów edukacyjnych, w trakcie których dzieci będą mogły poznawać nowe media i technologie, rozwijać wyobraźnię oraz wyrażać siebie w sposób twórczy poprzez różne formy sztuki. Oferta proponowanych zajęć będzie miała na uwadze holistyczny rozwój dziecka. Zadbamy o fizyczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy rozwój uczestników zajęć. W Bibliotecznym Laboratorium również znajdzie się oferta warsztatowa dla osób dorosłych, z naciskiem na osoby 60+.

Głosowanie w ramach tegorocznej edycji Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się od 22 września do 6 października 2023 r.

Szczegóły dotyczące głosowania: bo.bytom.pl

Gorąco namawiamy do wzięcia udziału w głosowaniu i z góry dziękujemy za wasze głosy oddane na projekt nr 1!