1Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu wraz z Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, Filia w Bytomiu zapraszają na wystawę w ramach cyklu Bibliotekarze dzielą się pasjami. Zaprezentujemy wystawę malarstwa Jolanty Drosdzol, nauczyciela bibliotekarza Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach fili w Chorzowie. 

 

W sferze zainteresowań autorki znajduje się min. Biblioterapia oraz wszelkie rodzaje przejawy arteterapii. Maluje hobbystycznie hołdując zasadzie, że "Każdy artysta zaczyna kiedyś jako amator” (Ralph Waldo Emerson).Termin: 28 kwietnia – 17 maja Galeria Rotunda. Wstęp wolny, w godzinach pracy biblioteki.

3

4

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież