Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów I Ogólnopolskiej Konferencji „Biblioteki otwarte na zmiany”, pragnę serdecznie podziękować wszystkim Partnerom, Sponsorom, ofiarodawcom za wsparcie i okazaną pomoc przy organizacji konferencji.

Duże zainteresowanie wydarzeniem i ciepłe słowa od uczestników motywują nas do organizacji kolejnych edycji Konferencji. Już dziś chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy przy przyszłorocznych edycjach.


Za dotychczasową współpracę przy organizacji konferencji dziękujemy naszym Patronom i Partnerom:
Prezydentowi Miasta Bytomia
Kuratorium Oświaty w Katowicach
Instytutowi Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
Regionalnemu Ośrodkowi Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach
Regionalnemu Ośrodkowi Metodyczno-Edukacyjnemu „Metis” w Katowicach
Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach
Telewizji Sfera TV
Portalowi mojbytom.pl
Operze Śląskiej w Bytomiu

Za dotychczasową współpracę przy organizacji konferencji dziękujemy naszym Sponsorom:
Bytomskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu Sp. z o.o.
Społem. Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bytomiu
Firmie „Intermal” Opakowania Sp. J.
Kaufland Bytom
Intermarche
Lewiatan
Praktiker

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież