Wydział Strategii i Funduszy Europejskich UM w Bytomiu oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu zapraszają na spotkania w ramach Bytomskich Spotkań Europejskich 2017.

Terminy najbliższych spotkań:
20 lutego 2017, godz. 13.30-15.00
Moja droga do kariery.
Cz. I. Możliwości pracy w instytucjach unijnych. Wymagania, konkursy. Proces rekrutacji.
Cz. II. Ciekawy zawód - Kontroler Ruchu Lotniczego.

 
Gościem specjalnym będzie przedstawiciel Komisji Europejskiej w Polsce, Pan Witold Naturski, Kierownik Wydziału Informacji i Komunikacji Społecznej Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna (sala wykładowa), Bytom, pl. Jana III Sobieskiego 3

Wcześniejsze spotkanie:
13 lutego 2017, godz.13.00-15.00
Kim jest dyplomata i dlaczego mówimy o dyplomacji w relacjach międzynarodowych?
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna (sala wykładowa), Bytom, pl. Jana III Sobieskiego 3


Bytomskie Spotkania Europejskie w 2017 roku to cykl comiesięcznych warsztatów i wykładów,odbywających się pod Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, dzięki którym zagadnienia związane z demokracją, społeczeństwem obywatelskim, rozwojem osobistym (jak np. kariera w instytucjach unijnych), a także promocją pracy w organizacjach międzynarodowych takich jak UE czy ONZ, działających na rzecz pokoju na świecie będą lepiej rozumiane.
Bytomskie Spotkania Europejskie 2017 to również przybliżenie problematyki Traktatów Rzymskich i ich wpływu na rozwój Wspólnoty Państw Europejskich w nawiązaniu do priorytetów programowych na 2017 rok programu Europa dla Obywateli.

Zgłoszenia grup prosimy wysyłać na e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w temacie: zgłoszenie na BSE luty (13 i 20, lub 13, lub 20).


Kliknij w obrazek aby powiększyć plakat

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież