Z okazji przypadającej w tym roku 500. rocznicy Reformacji Kościoła zapoczątkowanej w 1517 roku przez Marcina Lutra, Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu pragnie zaprosić mieszańców miasta na spotkanie zatytułowane „Ewangelicy w Bytomiu”.
W ramach obchodów Roku Reformacji organizatorzy spotkania przewidzieli występ chóru Parafii Ewangelicko – Augsburskiej w Zabrzu oraz prelekcję pana Tomasza Śmiałka, pt. „Dziedzictwo materialne Ewangelików w Bytomiu.


Impreza odbędzie się 27 września o godz 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu przy pl. Jana III Sobieskiego 3.
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

 

dodano: 28.09.2017

IMG 0278

IMG 0286

IMG 0287

IMG 0307

IMG 0310

IMG 0319

IMG 0324

IMG 0328

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież