Szanowni Czytelnicy!
Informujemy, że w dniu 10 listopada br. (piątek) gmach główny biblioteki oraz wszystkie placówki filialne Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu będą  nieczynne (Kodeks Pracy Art.130 § 2).

Ponadto od 1 listopada 2017 r. zostały wprowadzone korekty w godzinach pracy niektórych placówek filialnych. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi godzinami pracy w zakładce Godziny pracy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy!

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież