Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku - grupa plastyczna oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu. Zapraszają na wystawę prac plastycznych inspirowanych "Balladyną" Juliusza Słowackiego lekturą Narodowego Czytania 2020. Autorkami obrazów są panie z grupy plastycznej UTW Bytom, którą od lat prowadzi Pani Marta Hawlicka, znany bytomski pedagog i plastyk. Wystawa jest częścią akcji Narodowe Czytanie 2020 pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej.

Jak wspominaliśmy wcześniej powstaje materiał filmowy jako główny element akcji w którym MBP Bytom jak co roku bierze udział. Zapraszamy naszych czytelników i odwiedzających gmach główny biblioteki do Galerii Rotunda! Wystawę podziwiać będzie można od 20 sierpnia do 11 września br.

W wystawie udział biorą:

Sławka Grzywna, Garażyna Rosołowska, Eliza Bezner, Zofia Golder, Teresa Holewa, Maria Maksalon, Urszula Komor, Krystyna Oborska - Kominek, Barbara Marcinkowska - Psik, Joanna Niedzielska, Katarzyna Bukowska - Korzus.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież